Lindner Calendar

Kalendarz ścienny z trumnami na rok 2018.

Kalendarz Lindner to unikatowe zjawisko! To produkt ekskluzywny o ograniczonym nakładzie. Prawdziwa perełka dla kolekcjonerów i miłośników piękna: dwanaście wyjątkowych trumien i dwanaście pięknych modelek… Kalendarz Lindner możesz zamówić za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Wymiary kalendarza to 48cm x 33cm.

W niektórych przypadkach/kierunkach z uwagi na umieszczenie miejsca doręczenia w strefie odległej i trudno dostępnej mogą być doliczone dodatkowe koszty wysyłki. Ich wysokość będzie ustalana indywidualnie z Klientem drogą mailową przed wysyłką Kalendarza.

Od 23 grudnia do 8 stycznia firma będzie nieczynna i w tym okresie nie będziemy wysyłać paczek z kalendarzami.

Edycja limitowana! Sprzedaż do wyczerpania zapasów. Kalendarz 2018 można zakupić również osobiście w siedzibie firmy.

Dobra informacja dla kolekcjonerów. Z racji dużego zainteresowania zrobiliśmy specjalny dodruk kalendarzy. Teraz do zakupionego Kalendarza Lindner 2018 dodajemy Kalendarz Lindner 2017 – aż do wyczerpania zapasów!

Ostrzeżenie

Strona może zawierać treści o tematyce erotycznej lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność.

Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Swoje preferencje dotyczące wykorzystania ciasteczek możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zgadzam się